Skip to content

Dzięki Empik Foto wspomnienia z wakacji będą niezapomniane

Wakacje to święto, festiwal życia. Czy jest lepszy czas na dzielenie się swoją radością z przyjaciółmi i rodziną niż wakacje?

Ale nie każdy ma możliwość oderwania się od pracy i spędzenia wysokiej jakości czasu z bliskimi. Jeśli jesteś jedną z tych osób, chce pomóc Ci stworzyć wspomnienia, które będą trwać wiecznie!

Oferuje usługi dla najważniejszych wakacyjnych momentów w Twoim życiu: rocznic, urodzin i innych uroczystości – każdego momentu, który zasługuje na uwiecznienie w aparacie. Zapewnia wszystko, od usług fotograficznych do usług wideo, aby każdy moment mógł być przeżywany na nowo.

Nadeszło lato i wszyscy cieszą się na myśl o letnich wycieczkach. Ale dla niektórych, zabawa nie jest kompletna bez posiadania aparatu w pobliżu. I tu właśnie z pomocą przychodzą smartfony!

W dzisiejszych czasach prawie każdy ma smartfona. To wygodny sposób na śledzenie harmonogramu, wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości tekstowych, przeglądanie stron internetowych, a nawet słuchanie muzyki. Jednak jedną z najbardziej przydatnych funkcji, bez której większość nie wyobraża sobie życia, jest możliwość robienia zdjęć. I słusznie – bo oprócz tego, że jest to rozwiązanie wygodne i szybkie, to jakość aparatów w nowoczesnych smartfonach jest coraz lepsza, a w wielu modelach dorównuje profesjonalnym aparatom cyfrowym. Ponadto posiadanie zdjęć w telefonie ułatwia ich udostępnianie od razu znajomym na portalach społecznościowych lub wysyłanie za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości MMS.

Jeśli wakacje z dziećmi zaowocowały uwiecznieniem niesamowitego lub niezwykle wzruszającego wydarzenia, które zasługuje na szczególne upamiętnienie w rodzinnej historii, najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykonania fotoobrazu. Taka ponadczasowa pamiątka na ścianie nie tylko urozmaici przestrzeń zamkniętą w czterech ścianach, ale również stanie się wizytówką domu, która nie przejdzie obojętnie przekraczając jego próg gości.

Proces pracy rozpoczyna się od przygotowania wysokiej jakości skanu zdjęć wykonanych podczas pamiętnej podróży. Następnie poddawane są one obróbce i edycji przez artystów specjalizujących się w fotoobrazach. Następnie są przenoszone na płótno lub panele drewniane i malowane farbami olejnymi przez profesjonalnych artystów. Efektem końcowym jest fotoobraz, który doskonale łączy realizm i fantazję, tworząc iluzję ruchu i trójwymiarowej przestrzeni.

3 komentarze

 1. Jacek
  28 lipca 2022 @ 14:03

  Tak, jestem zadowolony z konsultantów na stronie https://infolinia.info.pl/infolinia-empik-foto/. Dobrze doradzili mi w kwestii konfiguracji aplikacji empik foto i jest super.

 2. Ula
  28 lipca 2022 @ 14:05

  Empik foto to porządna aplikacja. Jestem o tym niezwykle przekonany.

  Ma wiele funkcji i jest darmowa w użyciu. Ma również kilka płatnych funkcji, które nie są bardzo drogie, więc jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wypróbować coś nowego za niską cenę.

 3. Gustaw
  28 lipca 2022 @ 14:06

  Naprawdę podoba mi się to, jak łatwo jest używać empik foto i że nie ma reklam ani zakupów w aplikacji. Jedyną rzeczą, która nie podoba mi się w tej aplikacji jest fakt, że nie obsługuje edycji wideo, co byłoby miłe.

Dodaj komentarz